Xaar 1201 Nozülünün Çok Yönlülüğü, Çinli Üreticilere Çeşitli Baskı Çözümleri Sunuyor

- Jan 03, 2019-

Xaar 1201 nozülünün çok yönlülüğü, Çinli üreticilere çeşitli baskı çözümleri getiriyor


Biz Shenzhen çin'de büyük bir baskı şirketi. Tüm kitap yayınlarını, ciltli kitap baskısını, kağıt kapaklı kitap baskısını, ciltli defterleri, spiral kitap baskısını, eyer dikişli kitap baskısını, kitapçık baskısını, ambalaj kutusunu, takvimleri, her türlü PVC'yi, ürün broşürlerini, notları, Çocuk kitabını, etiketleri, hepsini sunuyoruz. özel kağıt renkli baskı ürünleri çeşitleri, oyun kardan ve benzeri.

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin

http://www.joyful-printing.com. Sadece ENG

http://www.joyful-printing.net

http://www.joyful-printing.org

e-posta: info@joyful-printing.net


Guangzhou Xucheng Electronic Technology Co., Ltd. (bundan böyle Xucheng Şirketi olarak anılacaktır), İngiliz Xaar Şirketi'nin Xaar 1201 baskı kafasını Çin Uluslararası Serigrafi ve Dijital Baskı Fuarı'na (bundan sonra CSGIA olarak anılacaktır) getirmiştir. Stand, Xu Xucheng, Xaar 1201 nozulları bulunan X6-1610XUV ve X6-2613XUV UV flatbed yazıcıların yanı sıra yeni geliştirilen dört kafalı X6-1804XS ve sekiz kafalı X6-1808XS dijital baskı serisini vurguladı. Xaar 1201 nozüllerinin mükemmel baskı kalitesi ve çok yönlülüğü, Çinli yazıcı üreticilerine çeşitli çözümler getirmiştir. Herkes ziyaret etmek ve takas yapmak için Salon 3 3033 standını ziyaret edebilir.

Xaar 1201, ince film piezoelektrik silikon mikro elektromekanik sistem teknolojisi (bundan sonra MEMS olarak anılacaktır) kullanan bir baskı kafasıdır. UV mürekkep, termal transfer, zayıf solvent veya su bazlı mürekkebi yazdırmak için uygundur. Uygulama seviyesi, reklam ve dijital tekstil gibi endüstriyel baskıyı kapsar. 1440 dpi'ye kadar yüksek kaliteli görüntüler için 1280 delikli bu yazıcı kafası, baskı kalitesi ve üretkenliğe odaklanan, yüksek baskı hızları ve yüksek MEMS teknolojisi sunan yazıcılar için ideal baskı kafasıdır. Mükemmel baskı hassasiyeti ve yüksek güvenilirlik ve çeşitli endüstriyel uygulamalar için kompakt tasarım.

Bu yeni ürünün başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesi, üç taraf arasındaki başarılı işbirliğinden yararlandı: Xaar, Xucheng ve Guangzhou Haocheng International; Çin’deki Xaar 1201’in genel ajanı olduktan sonra, Haocheng International, uygulama ve sistem entegrasyonunda rol oynadı. Avantajlar ve elektronik, mürekkep ve baskı kafalarını entegre eden kapsamlı bir platform oluşturmak için Xaar ile işbirliği yapın. Zengin kaynaklar, Xucheng'in bu tam özellikli baskı kafasını reklam, sanayi ve tekstil yazıcılarına uygulamasına yardımcı olur. . Gelecekte, Haocheng, daha fazla satıcının çeşitli alanlarda çeşitli ürünler geliştirmeye devam etmesine yardımcı olmak için sistem entegrasyonu ve uygulamasındaki uzmanlığından yararlanmaya devam edecektir.

Xucheng'in genel müdürü Bay Zhao Jianwu, “Bu fuarda gösterdiğimiz yazıcılar için Xaar 1201 nozulu çok önemlidir” dedi. “Xaar 1201'in yüksek mürekkep düzeyleriyle kararlı, yüksek kaliteli baskı elde etmesinden çok memnunuz. Uyarlanabilirlik aynı zamanda müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamamıza, ürün geliştirme döngüsünü ve pazara girme zamanımızı kısaltmamıza, daha hızlı ürün geliştirme elde etmemize ve bizim için daha fazla iş fırsatı açmamıza yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda, gösterdiğimiz yazıcı birbirinden ayrılamaz. Hao ve Haocheng'in ortak desteği, çeşitli yazıcılar geliştirmemiz için önemli nedenlerden biri. ”

“CSGIA’daki Xucheng’in UV flatbed yazıcı ve dijital baskı serisi yazıcıları, yalnızca Xaar 1201 baskı kafalarımıza olan yüksek güven düzeyini göstermekle kalmıyor, aynı zamanda bu ürünün birden fazla pazar segmentinin ihtiyaçlarını karşılamak için çok yönlülüğünü de gösteriyor. Xaar Greater China'nın büyük bir distribütörü olan Haocheng, bizimle yakın işbirliği içinde, geniş formatlı yazıcı üreticileri için Xucheng'in geniş bir uygulama yelpazesine sahip çok işlevli bir yazıcı geliştirmesini sağlayan kapsamlı ve istikrarlı bir tedarik zinciri ve entegrasyon çözümü sunar. "Xaar 1201'de kıdemli ürün müdürü Simon Kirk," dedi.


Bir çift:2.490 Paketleme Tesisi, Büyük Boy Kapatma ve Düzeltme Sonraki:Başkan Xu Wencai Hong Kong Grafik Sanatları Derneği'ni Ziyaret Etti