2018 Pearl River Delta Baskı ve Paketleme Akıllı Yeni Teknoloji Değişim Konferansı ve Zhongshan Baskı Derneği Kongresi Tamamlandı.

- Jan 10, 2019-

2018 Pearl River Delta Baskı ve Paketleme Akıllı Yeni Teknoloji Değişim Konferansı ve Zhongshan Baskı Derneği Kongresi tam bir başarıydı


Biz Shenzhen çin'de büyük bir baskı şirketi. Tüm kitap yayınlarını, ciltli kitap baskısını, kağıt kapaklı kitap baskısını, ciltli defterleri, spiral kitap baskısını, eyer dikişli kitap baskısını, kitapçık baskısını, ambalaj kutusunu, takvimleri, her türlü PVC'yi, ürün broşürlerini, notları, Çocuk kitabını, etiketleri, hepsini sunuyoruz. özel kağıt renkli baskı ürünleri çeşitleri, oyun kardan ve benzeri.

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin

http://www.joyful-printing.com. Sadece ENG

http://www.joyful-printing.net

http://www.joyful-printing.org

e-posta: info@joyful-printing.net


Kış başında, güneş parlıyor ve Hintliler Zhongshan'da toplanıyor. 12 Aralık'ta 2018 Pearl River Delta Baskı ve Ambalajlama Akıllı Yeni Teknoloji Değişim Konferansı Konferansı ve Zhongshan Baskı Derneği Kongresi, Guangdong Ambalaj Teknolojileri Birliği ve Zhongshan Baskı ve Ambalaj Endüstrisi Birliği tarafından ortaklaşa desteklendi. Taç'ın birinci katında bir elmas sergi alanı olan Zhongshan Yongan düzenlendi. Yeni kasaba. Salon başarıyla yapıldı. Zhongshan Belediyesi Kültür, Radyo, Film ve Televizyon Bürosu Başkan Vekili Luo Jianhua, Guangdong Eyaleti Küçük ve Orta Ölçekli İşletme Hizmet Merkezi Guan Ruifeng'in direktör yardımcısı Lu Lizhu, Çin Uluslararası Ticaret Teşkilatı Luo Xiaoguang Konseyi Direktörü Zhongshan Komitesi'nin müdürü Guo Dongsheng ve diğer konuklar mekana geldi. Toplantıya Pearl River Delta ve Hong Kong ve Makao Kardeşliği'nden 300'den fazla kişi, üye şirketler ve tedarikçiler katıldı. Herkes arkadaşlıklarını paylaşmaya ve endüstrinin gelişimini tartışmaya toplanır.


print factory


Lin Guanxiong, Zhongshan Baskı ve Ambalaj Endüstrisi Birliği Başkanı


print service


Huang Qihong, Guangdong Ambalaj Teknolojileri Birliği Başkanı


Toplantıya ilk önce Zhongshan Baskı ve Ambalaj Endüstrisi Birliği başkanı Lin Guanxiong ev sahipliği yaptı. Başkan Lin, istihbarat, küreselleşme ve verilerin gelecekteki gelişme eğilimleri olduğunu belirtti. Basım ve paketleme endüstrisi de bu trendi takip etmeli, durumu gözden geçirmeli ve geleceğe hazırlanmalıdır. Daha sonra, Başkan Lin, Zhongshan Şehrinde baskı ve paketleme endüstrisinin gelişimini ve derneğin üye şirketlerinin çalışmalarını tanıttı. Daha sonra, Guangdong Ambalaj Teknolojileri Birliği'nin başkanı Huang Qihong, arz tarafı reformu bağlamında, istikrarlı bir ilerlemenin, ambalaj endüstrisinin gelişmesinin genel tonu olacağını söyledi. Yenilik odaklı, akıllı dönüşüme bağlı kalmalı, temeli güçlendirmeli ve çevreyi korumalıyız. Yüksek kaliteli endüstrilerin sürdürülebilir ve sağlıklı gelişimini sağlamak için kalkınma kavramı.


Etkinliğin teması “Bilgelik, Yenilik”. Bu konferans, mevcut akıllı üretim geliştirme eğiliminden, tanınmış ekipman tedarikçilerinin derinlemesine analizinden, akıllı sahteciliğe karşı teknoloji ve uygulamalardan, akıllı testlerden, çevre korumadan yeni malzemelerden, bulut hizmetlerinden, vb. Çok sayıda endüstri uzmanını davet etti. , markalar, matbaacılar ve tedarikçiler Daha iyi akıllı paketleme teknolojisi ve yenilikçi paketleme çözümlerinin tartışılması Başkan oturdu ve konuklar sunumun çok heyecan verici olduğunu ve çok yararlandıklarını söyledi. Mekan dışında, konferans salonu iş işbirliğini ve değişimlerini daha da arttırmak için birden fazla tedarikçi kabinine sahiptir.


printing service


Kızarmış ekmek


Konuşmacıların ve konuların listesi aşağıdaki gibidir:


Wang Rongsheng, Eğitim Müdürü, Dongguan Konebauer Baskı Makineleri Ltd.


Akıllı Üretim Araştırma ve Planlama Uzmanı, Li Ming, Guangdong Guotang Akıllı Teknoloji Endüstri Geliştirme A.Ş., “Ambalaj Endüstrisinde Akıllı Üretime Giden Yol”


Fuji Xerox (Çin) Co, Ltd Güney Çin Grafik Sanatlar Endüstrisi Müdürü Tian Yun "Hayal Ötesinde - Yenilik Çağına Dijital Baskıda Lider"


Liu Huidong, Guangdong Ruijiang Bulut Bilişim Şirketi Zhongshan Şubesi Genel Müdürü, “Ulusal Güvenlik Bulutu”


Guangzhou Xunyue Software Co., Pazarlama Departmanı Müdürü Wu Yuyi, “Akıllı Üretime Giden Yol - Girdi-Çıktı Dengesi”


Gao Yun, Güney Çin Pazarlama Müdürü, Lingyunguang Technology Group Co., Ltd. “Kalite Geliştirme, Ödüllü Denetim”


Shen Bin, Yassı Teknoloji Departmanı Müdürü, Bauhinia Ink (Zhongshan) Co., Ltd. "Bauhinia mürekkep anahattı ve ana ürün önerisi"


Guangzhou Tongze Machinery Co., Ltd.'nin pazarlama bölümünün müdür yardımcısı Zuo Mingming “Üst düzey kişiselleştirme, solventsiz kompozit uygulama alanında yeni bir alan yarattı”


Cheno Wenshu, Müşteri Deneyimi Merkezi Müdürü, Miao Yinyun Technology (Shenzhen) Co., Ltd. “Geleceği Yeniden Şekillendirmek için Endüstrinin Akıllı Sürecini Yeniden Yazdırma”


Guangdong Baohe Derneği Çevre Koruma Komitesinin müdür yardımcısı Liu Guang, “İlimizdeki Baskı ve Paketleme İşletmelerinde Çevresel Sorunlar ve Yönetim Çözümleri”


printing factory


Arkadaşlarınla fotoğraf çek


Bir çift:Yurtiçi ve Yurtdışındaki Ambalaj ve Baskı Endüstrisi Arasındaki Boşluk Nedir? Sonraki:2018 Kağıt Endüstrisi Toplam Kârı, Yaklaşık 10 Milyar Azaldı