Hunan Longfa Ambalaj A.Ş., Karton Baskı Projesi 200.000 Metrekare Yıllık Üretimine Yatırım Yaptı

- Jan 10, 2019-

Hunan Longfa Ambalaj Co, Ltd yıllık 200.000 metrekare karton baskı projesi üretimine yatırım yaptı.


Biz Shenzhen çin'de büyük bir baskı şirketi. Tüm kitap yayınlarını, ciltli kitap baskısını, kağıt kapaklı kitap baskısını, ciltli defterleri, spiral kitap baskısını, eyer dikişli kitap baskısını, kitapçık baskısını, ambalaj kutusunu, takvimleri, her türlü PVC'yi, ürün broşürlerini, notları, Çocuk kitabını, etiketleri, hepsini sunuyoruz. özel kağıt renkli baskı ürünleri çeşitleri, oyun kardan ve benzeri.

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin

http://www.joyful-printing.com. Sadece ENG

http://www.joyful-printing.net

http://www.joyful-printing.org

e-posta: info@joyful-printing.net


11 Aralık tarihinde, Hunan Changsha İlçesi Çevre Koruma Bürosu, toplam 5 milyon yatırımla, “Hunan Longfa Packing Co., Ltd.'nin 200.000 metrekarelik karton baskı yenileme ve genişletme projesini işleme koymak üzere yayınlanması” nı yayınladı. bunların çevre koruma yatırımları% 7,8'dir. 3000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.


Projeye Genel Bakış


Hunan Longfa Packing Co., Ltd., Hunan Eyaleti, Changsha İlçesi, Jiangbei Kasabası, Teli Köyünde yıllık 200.000 metrekarelik karton baskı ve genişletme projesinin yıllık işlenmesi için 5 milyon yuan yatırım yapmayı planlıyor. İşlem akışı kesme, baskı, oluk açma ve kalıp kesimdir. , ciltleme, yapıştırma, inceleme ve paketleme. Projenin toplam yatırımı, 390.000 çevre koruma yatırımı da dahil olmak üzere toplam yatırımın% 7.8'ini oluşturan 5 milyondur. 3.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.


Projenin çevresel etkisi ve olumsuz etkileri önleme tedbirleri


(1) Atmosferik ortam


Bu projenin mürekkep baskı işlemi ile toplanan organik atık gaz toplama başlığı “fotokatalitik oksidasyon + aktif karbon adsorpsiyon” egzoz gazı arıtma ekipmanı ile muamele edilir ve ardından atölyenin çatısına boşaltılır. Egzoz silindirinin yüksekliği 15 metredir; mürekkep basım atölyesi havalandırmayı arttırır. Bu projedeki VOC emisyon konsantrasyonları, Hunan İl Yerel Standardı “Basım Endüstrisinde Uçucu Organik Bileşikler için Deşarj Standartları” nın konsantrasyon sınır gereksinimlerini karşılamaktadır (DB43 / 1357-2017). Çevredeki atmosfer ortamı ve hassas hedefler üzerinde çok az etkisi vardır. Kantin dumanı, atmosferik çevre üzerinde daha az etkiye sahip olan yüksek irtifa emisyonlarını işlemek için mevcut mühendislik lambalı temizleyicisine dayanır. Egzoz fanını doku emisyonu olmadan ayarlamak için tesisin havalandırılmasıyla toz tozu kesilir ve çevresindeki ortam daha az etkilidir.


(2) Su ortamı


Bu projenin atık suyu esas olarak evsel atık su, kantin atık suları, zemin temizleme kanalizasyonları ve yıkama atık sularıdır. Proje yıkama atık suyunun, yıkama atık suyunun arıtılmasından sonra 9m3 / d ölçekli atık su arıtma ekipmanı tarafından işlenmesi amaçlanmıştır ve deşarj edilmez. Fabrikanın kantindeki atık su, yağ tutucu tarafından arıtılır ve evsel atık su septik tankla arıtılır. Zemin temizleme kanalizasyonuyla birlikte, Entegre Atık Su Tahliye Standardı'na (GB8978-1996) ulaşmak için mevcut gömülü kanalizasyon arıtma sistemi tarafından arıtılmaktadır. Standarttan sonra, tesisin güney tarafındaki 30m3 rezervuarına akacaktır. Su üretimi, kısmi buharlaşma için tutkal olarak kullanılacak ve geri kalan kısım boşaltılmayacaktır. Atık su makul şekilde bertaraf edilebilir. Bölgesel drenaj şebekesi mükemmelleştikten sonra, ilgili kanalizasyon arıtma tesisine boşaltılacaktır. ,Deşarj. Bu nedenle, bu projenin ürettiği atık suların çevre üzerinde önemli bir etkisi olmayacaktır.


(3) Akustik ortam


Bu projenin ana gürültü kaynağının gürültü seviyesi 60-95dB (A) 'dır ve ekipman sönümü, tesis ses yalıtımı ve mesafe zayıflama gibi kapsamlı önlemler alınır. Gürültü tahmin sonuçlarına göre, projenin işletme döneminde ortaya çıkan gürültü endüstriyel çevre sınır ortamını karşılayabilir. Gürültü Emisyon Standardı (GB12348-2008) Sınıf 2 standardı, projenin etrafındaki akustik çevre üzerinde çok az etkiye sahiptir.


(4) Katı atık


Bu proje tarafından üretilen katı atıklar çoğunlukla evsel atıkları ve katı atıkları içerir ve katı atıklar genel katı atıkları ve tehlikeli katı atıkları içerir. Bu projenin evsel çöpleri, temizlik bölümü tarafından toplanır ve bertaraf edilir. Kalıp kesme işlemi sırasında ortaya çıkan atık artıkları ve inceleme işlemi tarafından üretilen atık kağıt kutuları malzeme şirketi tarafından toplanır ve geri dönüştürülür. Proje tarafından üretilen tehlikeli atıklar esas olarak: Baskı işlemi sırasında oluşan atık mürekkep varilleri, atık baskı plakaları, silme baskı plakaları ve baskı makineleri, atık mürekkep paçavraları, eldivenler, çamur, atık aktif karbon, vb. Geçicidir. sınıflandırılarak toplandıktan sonra tehlikede depolanır. Atık geçici depolama, tehlikeli atık işleme niteliklerine sahip birimler tarafından gerçekleştirilir.


Özetle, tüm tesis tarafından üretilen her türlü atık güvenli ve uygun şekilde bertaraf edilebilir ve çevre üzerinde çok az etkisi olabilir.


Bir çift:Matbaa Endüstrisini Ücretlendirmeye Teşvik Etmek İçin Çevre Koruma Öğrenilmesi Sonraki:Henggang'da Baskının ve Sanatın Cazibesini Yaşayın