Henggang'da Baskının ve Sanatın Cazibesini Yaşayın

- Jan 03, 2019-

Henggang'da basım ve sanatın cazibesini yaşayın


Biz Shenzhen çin'de büyük bir baskı şirketi. Tüm kitap yayınlarını, ciltli kitap baskısını, kağıt kapaklı kitap baskısını, ciltli defterleri, spiral kitap baskısını, eyer dikişli kitap baskısını, kitapçık baskısını, ambalaj kutusunu, takvimleri, her türlü PVC'yi, ürün broşürlerini, notları, Çocuk kitabını, etiketleri, hepsini sunuyoruz. özel kağıt renkli baskı ürünleri çeşitleri, oyun kardan ve benzeri.

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin

http://www.joyful-printing.com. Sadece ENG

http://www.joyful-printing.net

http://www.joyful-printing.org

e-posta: info@joyful-printing.net


8 Aralık'ta, 14. Yaratıcı Aralık ve 7. Lijia Yaratıcı Kültür Değişim Açılış Töreni Henggang'da başladı ve bir dizi heyecan verici aktivite başlatılacak. Hanmo Koku Kültürü Sanat Sergisi, Oluklu Kahve Cafe, Yaratıcı Toplantı, Çin Baskı Işığı Sergisi, Lijia Yol Sergisi, Baskıda Zhizhi'nin Bilim ve Teknolojisi, oluklu kağıt, müzik, Lijia yaratıcı pazarı, kapak gösterisi, 12 aylık bir bayram yaratmak için .


Etkinlikte Hanmo Kokusu --- ciddi kültürel ve sanat birliğinin desteklediği önemli kültürel sanat sergisi de halkla buluştu. Guangdong, Hong Kong ve Macao'dan 60'tan fazla ünlü resim ve kaligrafi sanatçısı, kültürel ve sanatsal etkileşimler yürütmek için izleyiciyle iletişim kurdu. Atmosfer çok sıcaktı. Aynı zamanda, Yaratıcı Sergi Salonu'nda, yaratıcı tasarım çalışmalarını zamanın ruhu ile de görebilirsiniz; Park kültürünün arkasında, Lijia Yaratıcı Market turistler için çeşitli yaratıcı el sanatları, özel el sanatları, vb. sergilemek üzere düzenlenecek ve halk satın almayı takdir edecektir.


Lijia Creative Culture Exchange Fuarı'nda ayrıca, oluklu kâğıt çeşitliliğini gösteren ve sergi temasını izleyicilere ileten yeni bir oluklu kâğıt simülasyon alanı oluşturmak için oluklu kâğıt kullanan bir oluklu kâğıt dükkanı olan bir oluklu kahve dükkanı da bulunduğunu belirtmekte fayda var. Yaratıcılık ve çevre korumanın mükemmel kombinasyonu.


Bu yaratıcı kültürel değişim sergisi olan Lijia'nin kültür ve sanatı yaratıcılık temelinde bütünleştirdiği ve halk için takdir için bir platform oluşturduğu bildiriliyor. Zaman bir ay. Genel halk bunu Lijia’dan tecrübe etmek için zaman alabilir. Yaratıcı güç


Bir çift:Hunan Longfa Ambalaj A.Ş., Karton Baskı Projesi 200.000 Metrekare Yıllık Üretimine Yatırım Yaptı Sonraki:Plastik ambalaj endüstrisinin ölçeği artıyor. Çevre koruma politikaları, endüstrinin dönüşümünü ve geliştirilmesini teşvik eder.