Hong Kong Banknot Baskı Şirketi 28 Günde Basılmış Bir Banknot Yeni Hong Kong Doları Baskı İşlemini Açıkladı

- Dec 28, 2018-

Hong Kong banknot baskı şirketi 28 gün basılan bir banknot yeni Hong Kong Doları baskı sürecini açıkladı


Biz Shenzhen çin'de büyük bir baskı şirketi. Tüm kitap yayınlarını, ciltli kitap baskısını, kağıt kapaklı kitap baskısını, ciltli defterleri, spiral kitap baskısını, eyer dikişli kitap baskısını, kitapçık baskısını, ambalaj kutusunu, takvimleri, her türlü PVC'yi, ürün broşürlerini, notları, Çocuk kitabını, etiketleri, hepsini sunuyoruz. özel kağıt renkli baskı ürünleri çeşitleri, oyun kardan ve benzeri.

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin

http://www.joyful-printing.com. Sadece ENG

http://www.joyful-printing.net

http://www.joyful-printing.org

e-posta: info@joyful-printing.net


2017 yılında, Hong Kong'un yeni banknot serisinin bir örneği bu yılın Temmuz ayı başlarında açıklandı. Bununla birlikte, 12. aydan itibaren piyasaya yalnızca bin Hong Kong doları yeni banknot getirildi. Küçük banknotların banknotları gelecek yıl başlatılmayı bekliyor. HKMA, modelin sahte dedektörün tedarikçisi tarafından ayarlanması gerektiğini ve büyük miktarda banknot basmanın zaman aldığını açıkladı. Geçmiş kayıtlara göre, banknot basmak genellikle iki yıl veya daha fazla sürer. Hong Kong Banknot Baskı Şirketi'nin genel müdürü Qi Zhicai, banknotların beş baskı ve on beş kalite kontrol prosedüründen geçmesi gerektiğine dikkat çekti. Her yazdırma aşaması, banknotların tamamen kuruması için beş gün sürer. Tüm süreç en az yirmi sekiz iş günü sürer.


Hong Kong Banknot Baskı Şirketi'nin genel müdürü olan Qi Zhicai, banknot baskı işleminin en az yirmi sekiz iş günü sürdüğünü ve banknot kağıdı, gölgelendirme, serigrafi, gravür dahil beş baskı ve onbeş kalite kontrol prosedüründen geçtiğini söyledi. Baskı, numaralandırma ve kaplama baskı ve son olarak kesim, sac inceleme ve paketleme.


En çok zaman alan işlem baskı sonrası havayla kurutma adımdır. Zhai Zhicai, her basamağın, bir sonraki basamağa geçmeden önce her bir banknot mürekkebinin tamamen kurumasını sağlamak için beş gün aldığını, aksi takdirde yeni banknotun atık kağıt haline geleceğini söyledi. Ayrıca banknot kesme işleminin son derece hassas ve tam otomatik olduğunu ve her seferinde yüz banknotun kesilebileceğini belirtti. Banknot baskı fabrikası, saniyede kırk yeni banknotun kalitesini kontrol edebilen özel bir makineye sahip. Banknot baskı fabrikasında çalışan toplam 122 personel çalışmak için koştu ve banknot kayıp oranı% 3'ten azdı.


HKMA, yeni tanıtılan baskı teknolojisinin banknotların ömrünü uzatabileceğini ekledi. Bu sefer, yeni banknotlar dayanıklılığı arttırmak için ön ve arka kısımlarında ince ve şeffaf bir koruyucu tabaka ile kaplanmıştır. Maddi ömür, önceki banknotlardan bir ila iki yıl daha uzundur. Ayrıca, yeni banknot baskı maliyetleri yaklaşık% 10 oranında artmış olmasına rağmen, parça başına maliyet bir doları geçmez.


Bir çift:Kuzeydoğu Ambalaj ve Baskı Projesi, Yıllık 100 Milyon Doların Üzerinde Çıktı Değeri ile Faaliyete Geçti Sonraki:Jingdong ve Tencent, Çevreye Duyarlı Bir Kutu Açtı, Ama Kötü Bir İnceleme Yaptılar.